۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

مشاوره تلفنی وکیل


توجه: مشاوره حقوقی اولیه تلفنی و حتی زمانبر در راستای احترام به مراجعه کنندگان عزیز همیشه توسط موسسه ترنم عدالت رایگان بوده، هست و خواهد بود.

مشاوره تلفنی غیر رایگان نیز مختص نفراتی است که قصد حضور در مجموعه ترنم را ندارند و بنا دارند از طریق مشاوره تخصصی تلفنی به پوشش مشکلات حقوقی خود بپردازند.

(این موضوع با توجه به ابعاد مختلف دعاوی حقوقی و همچنین زوایای پنهان پرونده در تنظیم دفاعیه و همچنین نحوه دفاع، مورد تایید موسسه ترنم نمیباشد.چرا که هدف ترنم موفقیت موکلین در دادگاه ها است).

مشاوره های تلفنی ثبت شده در زیر شامل  45 دقیقه مکالمه تلفنی خواهد بود.

پس از ثبت مشخصات و پرداخت موفق، همکاران ما در موسسه حقوقی و داوری ترنم عدالت در اسرع وقت با شما جهت پوشش مشکلات حقوقی تان در تماس خواهند بود.


کمی صبر کنید...

"کارشناس حقوقی" سرکار خانم گلزار

80,000 60,000 تومان

"کارشناس حقوقی" فارغ التحصیل رشته حقوق در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد  از دانشگاه های معتبر (دانشگاه تهران)بوده وحداقل 5 سال سابقه کاری  مرتبط دارد.


مشاوره حضوری

180,000 150,000 تومان

 این خدمت برای ارگان ها، سازمان ها و مراکز طرف قرارداد دارای *کد تخفیف* می باشد. لطفا جهت برقراری تخفیف، کد دریافتی از سازمان مربوطه را در کادر *بن تخفیف* وارد نموده و دکمه -اعمال- را لمس نمایید. کدهای تخفیف زماندار و همچنین محدود به اولین نفراتی است که از آن بهره مند میشوند.


دسته‌بندی