۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

قرارداد مبایعه نامه خودرو

10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قرارداد مبایعه نامه خودرو توسط گروهی از وکلای متخصص و مجرب در زمینه تنظیم قرارداد در مؤسسه حقوقی ترنم عدالت برای استفاده شما عزیزان نگاشته شده تا در زمان انعقاد قرارداد مغبون نشوید و بهترین گزینه ها را پیش روی خود داشته باشید. از این رو، بهتر است با مطالعه عمل کنید تا فریب عده ای از سوداگران و کلاهبرداران را نخورید. با وکلا و کارشناسان مؤسسه حقوقی ترنم عدالت همراه باشید تا همیشه برنده میدان باقی بمانید.

نمونه قرارداد مبایعه نامه خودرو

این قرارداد به موجب ماده 338 و مقررات بعد از آن نگاشته شده و طرفین در کمال صحت و سلامت عقلی و به دور از اکراه، اجبار و اضطرار و سوء استفاده از اضطرار در تاریخ ................................... منعقد گشته و طرفین خود را ملزم به رعایت مفاد آن دانستند.

ماده 1 : طرفین قرارداد

1-1- فروشنده/فروشندگان ............................ فرزند .............. به شماره شناسنامه ....................صادره از ...............کدملی .......................... متولد .............. ساکن ........................................................ تلفن  .............................

 1-2 - خریدار/خریداران ............................ فرزند .............. به شماره شناسنامه ....................صادره از ...............کدملی .......................... متولد .............. ساکن ........................................................ تلفن  ..............................

ماده 2: موضوع و مشخصات مورد معامله

عبارتست از انتقال ...................... دانگ از یک دستگاه خودرو ................................................. مدل ...............................  رنگ شماره انتظامی .................................... شماره شاسی ............................................... شماره موتور ............................................. که با تمام تجهیزات، متعلقات و منصوبات آن از قبیل ........................................................ در آن می باشد.

ماده 3 : ثمن معامله

 3-1  مبلغ معامله عبارت است از ........................................ ریال معادل .................................. تومان.

و ...

مشخصات محصول:

  • نوع محصول: فایل 
  • فرمت: word و pdf
  • تعداد صفحات: 2 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...