۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

نمونه قرارداد انتقال حواله خودرو

هزینه جهت افرادی است که علاقه به تنظیم سند خود توسط وکیل دارند.

50,000
35,000 تومان
30%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در این صفحه نمونه ای از قرارداد انتقال حواله خودرو را در اختیار شما قرار می دهیم. سعی ما بر این است که با تدوین به روز ترین مسائل حقوقی مشکلات و مسائل حقوقی شما را مرتفع نماییم. موسسه حقوقی ترنم عدالت متشکل از تیم تخصصی کارشناسان حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در محدوده سهروردی آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.وکلای متعهد موسسه حقوقی ترنم عدالت در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری دعاوی شما را متبحرانه پیگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.نمونه قرارداد انتقال/ واگذاری حواله خودرو که به رایگان در اختیار دارید توسط متخصصین رشته حقوق  در موسسه حقوقی ترنم عدالت تهیه شده و به صورت دوره ای ویرایش و بررسی می شود. بدیهی است که موسسه حقوقی ترنم عدالت هیچ گونه مسئولیتی در مورد استفاده شما از این سند بر عهده نمی گیرد. پیشنهاد ما همواره این است که در انجام امور حقوقی خود از متخصصین یاری بگیرید، تیم قوی و متبحر وکلای ترنم عدالت پاسخ گوی سوالات شما به صورت 24 ساعته می باشند.

ماده 1 : طرفین قرارداد

انتقال دهنده/انتقال دهندگان (جناب آقای/سرکارخانم/شرکت/ مؤسسه) ................................ فرزند .................. به شماره شناسنامه / اقتصادی / ثبت ............ صادره از ................ متولد سال .................. دارای کدملی/ شناسه ملی ...............   ساکن ..................................... کد پستی ...................... تلفن ......................................  اصالتاً از طرف خود یا ولایتاً / قیمومتاً / وصایتاً / وکالتاً / به نمایندگی و امضاء مجاز / از طرف ................................ به موجب ............................. و با اختیارات تام نسبت به انجام مورد معامله.

انتقال گیرنده/ انتقال گیرندگان (جناب آقای/سرکارخانم/شرکت/مؤسسه) ........................... فرزند .................. به شماره شناسنامه / اقتصادی / ثبت ............ صادره از ................ متولد سال .................. دارای کدملی/ شناسه ملی .............. ساکن .................................................  کد پستی ........................... تلفن ......................................  اصالتاً از طرف خود یا ولایتاً / قیمومتاً / وصایتاً / وکالتاً / به نمایندگی و امضاء مجاز / از طرف........................ به موجب ............................. و با اختیارات تام نسبت به انجام مورد معامله.

ماده 2: موضوع و مشخصات مورد معامله

انتقال و واگذاری کلیه حقوق قانونی و تعهدات موضوع ثبت نام یک دستگاه خودرو سواری از نوع .................... به رنگ ........................ مدل.................به شماره درخواست.................. مورخ.......................... نزد شرکت......................با شرایط مندرج در برگه پذیرش به خریدار/ (انتقال گیرنده) و بطوری که ایشان (انتقال گیرنده) مجاز و مختار است حقوق و تعهدات موضوع ثبت نامی را به هر گونه که تمایل دارد استیفا کند و یا به دیگری واگذار کند.

و ...

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...