۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

دانلود رایگان نمونه دادخواست مطالبه نفقه فرزند

نمونه دادخواست مطالبه نفقه فرزند

5,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نفقه فرزند بر عهده پدر است. حال اگر پدر فوت کرده باشد و یا توانایی مالی برای پرداخت نفقه را نداشته باشد، پرداخت نفقه بر عهده جدپدری است و اگر جدپدری هم فوت کرده باشد و یا توانایی مالی برای پرداخت نفقه را نداشته باشد بر عهده مادر است. نفقه شامل تمامی نیازهای معمول و متعارف با وضعیت فرزند و با توجه به سن اوست. تعیین میزان نفقه با جلب نظر کارشناس مربوطه است و مبلغ مقطوع و مشخصی ندارد. بر خلاف زوجه که برای نفقه ایام گذشته خود میتواند طرح دعوا کند، فرزند به هیچ عنوان نمیتواند برای نفقه ایام گذشته دعوا مطرح نماید. نفقه فرزند دختر در صورتی که شاغل نباشد تا زمانیکه ازدواج کند و نفقه فرزند پسر تا سن 18 سالگی با پدر است. نفقه_فرزندپرداخت_نفقهنمونه دادخواست مطالبه نفقه

نفقه فرزند شامل تمام نیازهای معمول و متعارفی است که برای فرزند در نظر گرفته میشود. نفقه فرزند بر عهده پدر، جدپدری یا مادر است.فرزند برای نفقه ایام گذشته خود نمیتواند طرح دعوا کند، اما زوجه میتواند برای نفقه ایام گذشته خود طرح دعوا نماید. نفقه فرزند دختر در صورتی که ازدواج کند تا قبل از ازدواج با پدر است و نفقه فرزند پسر تا سن 18 سالگی با پدر است.

نفقه فرزند، پرداخت_نفقه_فرزند

مطالبه نفقه با ترك انفاق كه گذاشتيد توي سايت چه فرقي داره؟

136 روز پیش ارسال پاسخ

سلام، يه سوال داشتم، اگه پسر تا سن ١٨ سالگي هم كه رد شد كاري نداشته باشه و بعد از اون سربازي بره و متاسفانه كاري براش پيدا نشه، نفقه رو از كي بايد بگيره؟

136 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...