۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

دانلود رایگان داوری در طلاق از طرف زوجه

دانلود رایگان داوری در طلاق از طرف زوجه

50,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

امروزه پروسه طلاق در دادگاه ها طولانی شده است. توضیح آنکه زوج یا زوجه باید فردی را به عنوان دارو معرفی نمایند و داور نظر خود را در قالب تصمیم نهایی اتخاذی در مرد زندگی زناشویی زوج و زوجه اعلام کند. سپس دادگاه با توجه به نظر ارائه شده از سوی داور به این نتجیه حاصل می آید که ادامه زندگی برای هر دو طرف با دشواریهایی مواجه است. از این رو، نظر داوری به عنوان پروسه ای تشریفاتی در امر طلاق زوجین مهم به نظر میرسد. داور هر فردی میتواند باشد و در این خصوص رویه ویژه ای در دادگستری به منظور تعیین داور وجود ندارد. حتی هر یک از بستگان زوج یا زوجه میتوانند به عنوان داور انتخاب شوند. داوری طلاق از طرف زوجهداوری طلاق از طرف زوجه

داوری در طلاق به عنوان پروسه ای کاملاً تشریفاتی به روند طلاق زوجین در دادگاه های دادگستری اضافه گردیده است. در داوری از طرف زوج یا زوجه هر یک از خویشاوندان زوج یا زوجه میتوانند به عنوان داور انتخاب شوند و در این خصوص منعی برای تعیین داور وجود دارد. داوری تنها به این دلیل در پرونده های طلاق قرار داده میشود که زوجین تا حد امکان با یکدیگر سازش نمایند. حال اگر با وجود تعیین داور باز هم توافق و سازشی میان طرفین حاصل نگردید، موضوع به دادگاه ارجاع میشود تا تصمیم گیری نهایی در خصوص طلاق بین زوج و زوجه اتخاذ گردد. به هر حال داوری در طلاق امری تشریفاتی است و تنها موجب طولانی تر شدن رسیدگی به طلاق در دادگاه ها فراهم می آورد تا شاید زوجین از طلاق منصرف گردند.

داوری در طلاق از طرف زوجه، داوری طلاق زوجه، داوری در طلاق

سلام، يه سوال داشتم ازتون، داوري حتما بابد انجام بشه؟

136 روز پیش ارسال پاسخ

براي مردها هم داوري وجود داره؟

136 روز پیش ارسال پاسخ

متشكرم

136 روز پیش ارسال پاسخ

تشكر از مطالب گوياتون...

136 روز پیش ارسال پاسخ

👌👌👌

133 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...