۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

نمونه قرارداد استارتاپ (قرارداد مؤسسین بنگاه)

دانلود رایگان قرارداد استارتاپ

45,000
30,000 تومان
34%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قرارداد استارتاپ توسط گروهی از وکلای متخصص و مجرب در زمینه تنظیم قرارداد در مؤسسه حقوقی ترنم عدالت برای استفاده شما عزیزان نگاشته شده تا در زمان انعقاد قرارداد مغبون نشوید و بهترین گزینه ها را پیش روی خود داشته باشید. از این رو، بهتر است با مطالعه عمل کنید تا فریب عده ای از سوداگران و کلاهبرداران را نخورید. با وکلا و کارشناسان مؤسسه حقوقی ترنم عدالت همراه باشید تا همیشه برنده میدان باقی بمانید.

نمونه قرارداد استارتاپ

این قرارداد داخلی اعضای تیم استارتاپ (که از این پس قرارداد خوانده می‌شود) در تاریخ ...................... به منظور تشریح حقوق و تعهدات طرفین به شرح توافقات آتی منعقد و لازم‌الاجرا گشت: 

ماده 1- طرفین قرارداد

الف) آقای/ خانم .................. فرزند .................... به شماره شناسنامه .................... و شماره ملی .................... به نشانی ........................ و شماره تلفن ثابت ............................. و شماره تلفن همراه ............................... با نشانی ایمیل ............................. که از این پس طرف اول خوانده می‌شود.

ب) آقای / خانم .................. فرزند .................... به شماره شناسنامه .................... و شماره ملی .................... به نشانی ........................ و شماره تلفن ثابت ............................. و شماره تلفن همراه ............................... با نشانی ایمیل ............................. که از این پس طرف دوم خوانده می‌شود.

پ) آقای / خانم .................. فرزند .................... به شماره شناسنامه .................... و شماره ملی .................... به نشانی ........................ و شماره تلفن ثابت ............................. و شماره تلفن همراه ............................... با نشانی ایمیل ............................. که از این پس طرف سوم خوانده می‌شود.

تبصره: طرفین قرارداد همگی مؤسسین استارتاپ هستند. 

ماده 2- موضوع قرارداد

موضوع قرارداد استارتاپ عبارت است از همکاری مؤسسین در راستای پیشرفت و بهبود کسب و کار نوپا در زمینه ...................................................................................................................................................................................................................................

تبصره 1- نصاب سهام هر کدام از مؤسسین در استارتاپ به شرح زیر است:

...............                                            ..................

............... ..................

تبصره 2- شرح وظایف دقیق هر کدام از موسسین و سمت آنها به شرح پیوست می باشد.

و...

  • نوع محصول: فایل
  • نوع فایل: ورد
  • تعداد صفحات: 5

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...