۰۲۱88501196 ۰۲۱88501196
تماس

نمونه قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد مشارکت در ساخت

35,000
20,000 تومان
43%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قرارداد مشارکت در ساخت خودرو توسط گروهی از وکلای متخصص و مجرب در زمینه تنظیم قرارداد ملکی در مؤسسه حقوقی ترنم عدالت برای استفاده شما عزیزان نگاشته شده تا در زمان انعقاد قرارداد مغبون نشوید و بهترین گزینه ها را پیش روی خود داشته باشید. از این رو، بهتر است با مطالعه عمل کنید تا فریب عده ای از سوداگران و کلاهبرداران را نخورید. با وکلا و کارشناسان مؤسسه حقوقی ترنم عدالت همراه باشید تا همیشه برنده میدان باقی بمانید.

این قرارداد به موجب ماده 10 قانون مدنی و بنا به توافق و تفاهم کامل بین طرفین قرارداد که ذیلاً مشروح است در تاریخ .............................. منعقد گردید و طرفین خود را ملزم و متعهد به اجرای مفاد و متن آن نمودند.

ماده اول: طرفین قرارداد

الف) طرفین اول قرارداد (مالکین)

1. آقای ........................................... فرزند ................................. به شماره شناسنامه ............................ و کد ملی .......................... صادره از ................................ تابعیت ایران، متولد ............................. نسبت به شش‌دانگ به پلاک ثبتی ............................. تلفن ............................... به آدرس تهران ............................................................................................................................................... 

2. آقای ........................................... فرزند ................................. به شماره شناسنامه ............................ و کد ملی .......................... صادره از ................................ تابعیت ایران، متولد ............................. نسبت به شش‌دانگ به پلاک ثبتی ............................. تلفن ............................... به آدرس تهران ...............................................................................................................................................

3. آقای ........................................... فرزند ................................. به شماره شناسنامه ............................ و کد ملی .......................... صادره از ................................ تابعیت ایران، متولد ............................. نسبت به شش‌دانگ به پلاک ثبتی ............................. تلفن ............................... به آدرس تهران ...............................................................................................................................................

4. آقای ........................................... فرزند ................................. به شماره شناسنامه ............................ و کد ملی .......................... صادره از ................................ تابعیت ایران، متولد ............................. نسبت به شش‌دانگ به پلاک ثبتی ............................. تلفن ............................... به آدرس تهران ...............................................................................................................................................

....

ماده دوم: موضوع قرارداد

موضوع قرارداد عبارت است از مشارکت در سرمایه‌گذاری، دریافت پروانه و جواز ساخت از مراجع ذیصلاح و تخریب ملک کلنگی و احداث ................... طبقه مسکونی که هر طبقه به صورت .......... واحدی .................. طبقه جهت احداث انباری و پارکینگ که جمعاً ............... طبقه می‌باشد در قطعه زمین به مساحت ............... و به آدرس ..................................................................................................... می‌باشد. 

ماده سوم: مدت قرارداد

1-3. مدت زمان پیش‌بینی‌شده جهت ایفای تعهد طرف دوم مبنی بر تصویب نقشه‌ها و اخذ پروانه احداث بنا از شهرداری مربوطه ................. ماه از تاریخ امضای این قرارداد می‌باشد.

2-3. مدت تکمیل عملیات اجرایی و اجرای کامل پروژه و تحویل آن ............. ماه از تاریخ صدور پروانه ساخت تعیین گردیده است. 

3-3. مدت زمان دریافت مفاصا حسابها و پایان کار و اسناد مالکیت و انجام امور اداری پس از ساخت ............... ماه از تاریخ تحویل واحدها می‌باشد.

بدین ترتیب مدت کل قرارداد .................. ماه می‌باشد. 

و ...

  • نوع محصول: فایل
  • نوع فایل: ورد
  • تعداد صفحات: 13

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...